Hakkımızda Bilgi

Biz Kimiz ?

Firmamız 1970 yılında ticari hayatına başlamıştır, ilk istasyonununu 1977 yılında Bakırköy’de kurmuştur 1982 yılında şirketleşerek uzun yılların deneyim ile akaryakıt istayonu işletmeciliğini bir aile şirketi olarak devam ettirmektedir. Firmamız yılların getirdiği tecrübeyi de kullanarak Uzman Satış Destek , Profesyonel Kadro , Toptan Akaryakıt Satışında daima en iyi, en kaliteli hizmeti sunmayı kendine hedef olarak belirlemiştir.

49 yıldır hizmet veren firmamız kuruluşundan bu yana bütün İstanbul ve Marmara Bölgesi genelindeki Anadolu yakası ve İstanbul yakası ve tüm illerimiz olmak üzere , evlere , işyerlerine, jeneratörlere, yatlara, sanayi kuruluşlarına, kamu kuruluşlarına, akaryakıt servisi gerçekleştirmektedir.

Mazot servisi, motorin servisi, fueloil servisi, kalorifer yakıtı servisi, gaz yağı servisi, madeni yağ servisi, LPG servisi yapmakta olup siz değerli müşterilerimizin akaryakıt taleplerini (toptan mazot satışı, toptan motorin satışı, toptan fueloil satışı, toptan kalorifer yakıtı satışı, toptan LPG satışı kısaca toptan evlere, iş yerlerine sanayi kuruluşlarına akaryakıt satışı İstanbul genelinde) şehiriçi ve şehir dışı akaryakıt dağıtım araçlarımız ile ihtiyaçlarınız ölçüsünde adresinize akaryakıt dağıtım hizmeti ile akaryakıt nakliyeciliği ve petrol nakliyeciliği alanlarında da müşterilerimizin taleplerini gerçekleştirmektir. Firmamız, hedeflerine ulaşırken çevreye ve hukuka saygılı olarak hizmet konusunda kaliteyi arttırarak, müşteri memnuniyetini en öncelikli prensiplerimiz arasında görmüş ve temel ilke kabul etmiştir.

Güçlü altyapısı, işinin konusunda uzman ve deneyimli kadromuz ile müşterilerimizin her türlü akaryakıt siparişlerini(mazot siparişi, motorin siparişi, fueloil siparişi, kalorifer yakıtı siparişi, gazyağı siparişi, LPG siparişi) temiz, zamanında, emniyetli, standartlara uygun planlı ikmal veya çağrısız teslimat uygulamalarımız ile tüm İstanbul genelinde Anadolu ve Avrupa yakalarında bir diğer tüm illerimize adrese, toptan akaryakıt satış servisi, ayrıca her türlü akaryakıt nakliyeciliği ve sıvı petrol nakliyeciliği hizmetlerini vermektir

Vizyonumuz

Girişimcilik, yenilikçilik ve güvenilirlik ile şekillendirdiğimiz iş anlayışımızla, odaklandığımız her alanda dokunduğumuz her hayata sürdürülebilir değerler katmak , Yeniliklere açık, ileriyi görebilen, ülkemizde kendimizi başarıl ile temsil edebilen, geniş bir tabanın beklentilerini karşılayabilecek kaliteli hizmet hedefini ilke edinen, sürekli büyümeyi hedef alan, ülkemiz ekonomisine katma değer ve istihdam sağlamayı amaç edinen, kısacası daha çağdaş bir Türkiye hedefi ile yola çıkan ve bu amaca da her geçen gün biraz daha yaklaşan bir firma olmayı hedefledik. Bu felsefede bize katkıda bulunan tüm müşterilerimize teşekkür ederiz.

Misyonumuz

İnsanlık ve ekonomi için değer yaratan, çevreye ve rakiplerine saygılı, girişimci ve lider ruha sahip, uluslararası düzeyde en başarılı gruplar arasında yer almak; bu amaç ile hareket ederken ülkemizin ve faaliyet gösterdiğimiz coğrafyaların zenginleşmesine katkıda bulunmak. Müşteri memnuniyeti, kaliteli hizmet ve yaşanabilir bir çevre yaratmak ana fikrimizi oluşturmaktadır. Geleneksel hizmetleri kalıplarından çıkarak daha modern ve çağdaş hizmetler üretmek için, teknolojik gelişmelere ayak uydurmak hedefimizi oluşturmuştur. Türk insanının çağdaş medeniyetler seviyesine ulaşabilmesinin en önemli yollarından birinin yaşamakta olduğu çevrenin modern, çağdaş, temiz ve doğaya saygılı yerler olması gerektiği düşüncesindeyiz.